Zvezda dodatno uzdrmana, Zemun poveo! (video)

Izvor: Sportske.net, 07.Okt.2018, 13:25   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Posle teškog poraza u Parizu, Zvezda loše započela i meč u Zemunu.

Fudbaleri Crvene zvezde danas žele da poprave loš utisak sa ''Parka prinčeva'' i vrate se na pobednički kolosek, ali gostovanje u Zemunu za njih nije počelo kako su očekivali.

Posle par prilika na obe strane, Zemun je poveo već u 10. minutu meča. Kukuličić je odlično probio po desnoj strani, ostavljeno mu je previše prostora, >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << a on je to iskoristio za odličan centaršut ka Nikoli Stojkoviću koji sa nekih šest metara šalje loptu u Borjanovu mrežu - 1:0!

Pre ovog gola, Joveljić je umalo doveo Zvezdu u vođstvo posle greške golmana Zemuna Miloševića, a domaćin je uzvratio posle kornera, kada je ispred svog gola Jovančić glavom sačuvao mrežu.