Izvor: 011vodič.com, 22.Avg.2019, 00:42

VLADAN MILOJEVIĆ VAR omogućava da bude poštenije, presrećan sam zbog Garsije…

Zvezda se iz Berna vraća neporažena. Rezultat 2:2 daje nadu srpskom šampionu da može drugu godinu zaredom da izbori plasman u Ligu šampiona.
Kladionica MaxBet nudi kvotu 3,95 na pobedu Suduve protiv Ferencvaroša u plej-ofu za LE.
Iako je gubila od sedmog minuta, Crvena zvezda je posle preokreta bila u situaciji da se iz Berna vrati sa pobedom, ali je domaćin izjednačio sa “bele tačke” 15-ak minuta pre kraja.
Uživali smo gledajući utakmicu sa četiri gola, moglo je da ih bude još. Čestitam mojim igračima na igri, koliko su mogli po ovakvom terenu, ali...