Zvezda u završnici izbegla poraz u Ivanjici!

Izvor: B92, 10.Nov.2019, 14:59   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Javora i Crvene zvezde remizirali su 1:1, u meču 16. kola Linglong Superlige Srbije.

Domaći su poveli u 25. minutu golom Petkovića, ali je poraz gostiju sprečio Jevtović u 87. minutu.

Uskoro opširnije...

Da li je Javor oštećen za penal protiv Zvezde? VIDEO

Izvor: B92, 10.Nov.2019

Fudbaleri Javora dočekuju Crvenu zvezdu u 15. kolu Linglong Superlige Srbije...Javor i Crvena zvezda igraju interesantan meč na "Stadionu kraj Moravice", a iako u prvih 20 minuta nije bilo golova, bilo je dosta zanimljivosti...Jedna je privukla pažnju više nego ostale, a to je sporna situacija iz...