Izvor: Sportske.net, 02.Jun.2020, 19:03

Umalo drama u Inđiji, Ivanić i Ben pogurali Zvezdu! (video)

Zanimljiv finiš meča.

Fudbaleri Crvene zvezde ostvarili su pobedu u četvrtfinalu Kupa Srbije pošto su u Inđiji savladali domaćina rezultatom 2:1.

Imali su gosti terensku inicijativu na početku meča, ali prvu veliku priliku imala je Inđija sredinom poluvremena kada je Čermeljov udarac glavom zaustavio Borjan.

Uzvratio je Ben nešto kasnije i tako najavio ono što će uslediti >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << do kraja poluvremena.

Reprezentativac Komora prvo je u 35. asistirao Mirku Ivaniću za gol glavom, da bi reprezentativac Crne Gore na isti način "uzvratio" Benu koji je tri minuta kasnije takođe bio precizan glavom.

U drugom poluvremenu, Zvezda je nastavila da preti, Petrović je imao odličan pokušaj sa distance, kasnije je Vukanović pogodio stativu.

Krenula je Inđija na sve ili ništa u poslednjih pola sata, a takav pristup se isplatio domaćim igračima.

Igrao se 86. minut kada je Dimitrov centrirao sa desne strane i uposlio Mihaila Jovanovića koji je lepim udarcem glavom savladao Borjana.

Ipak, Zvezda je uspela da sačuva svoju mrežu do kraja meča i tako ostvari pobedu u pohodu na trofej Kupa Srbije, a trijumf je mogao biti i ubedljiviji da je Tomane umesto stative pogodio mrežu u poslednjim trenucima meča.