DIRIGENT IVANIĆ OKRENUO MEČ: Zvezda gubila, a onda ŠEST GOLOVA ZA POLUVREME! Pukle dve stotke (VIDEO)

Izvor: SrbijaDanas.com, 09.Maj.2021, 18:33

DIRIGENT IVANIĆ OKRENUO MEČ: Zvezda gubila, a onda ŠEST GOLOVA ZA POLUVREME! Pukle dve 'stotke' (VIDEO)

Pobeda crveno-belih u 36. kolu Superlige Srbije.

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su Zlatibor rezultatom 6:1 u 36. kolu Superlige Srbije.

Prvo poluvreme je proteklo bez većih šansi sa obe strane. Crvena zvezda je igrala bez mnogo gasa, jedino je Željko Gavrić pokazivao natprosečnu želju i glad za napadačkim akcijama.

Jedini gol u prvih 45 minuta postigao je Stefan Vukić i doneo Zlatiboru >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << 1:0 u 26. minutu.

Onda na pauzi Dejan Stanković pravi tri izmene i preokreće stvar. Jedna je bila ključna, u pitanju je ulazak Mirka Ivanića. Upravo je on pogodio mrežu dva puta u prvih četiri minuta u igri i doneo preokret.

Kada je Veljko Nikolić postigao treći gol za Zvezdu u 55. minutu, gostima je bilo jasno da nemaju više čemu da se nadaju na ovoj utakmici.

U 67. minutu Gavrić, a onda dva minuta kasnije i Kanga su pogodili za 5:1, potpuna agonija fudbalera Zlatibora u tim trenucima.

Upisao se i Milan Pavkov. On je u 84. minutu pogodio nakon idealnog proigravanja Ivanića i promašaja Falćinelija. Na odbitak je naleteo Pavkov, te bez većih problema savladao Čubrakovića.

Ovom pobedom Zvezda je stigla do 102 boda u ligi, kao i do čak 104 postignuta gola.

Ceo tok meča možete videti ispod:

Kraj meča! 6:1 za Crvenu Zvezdu protiv Zlatibora.

Počinje drugo poluvreme. Tri izmene u Zvezdi. Pavkov, Ivanić i Gajić su u igri, a zamenjeni su Ben, Petrović i Srnić.

Prvo poluvreme je završeno. Zlatibor vodi protiv Crvene zvezde 1:0 na stadionu "Rajko Mitić", jedini pogodak u prvom delu zasluga je Stefana Vukića. On je pogodio u 26. minutu.

The red and whites this evening:

Popović, Srnić, Degenek, Milunović, Rodić, Sanogo, Nikolić, Petrović, Ben, Gavrić, Falcinelli

Substitutes: Borjan, Gajić, Ivanić, Pankov, Kanga, Pavkov, Gobeljić, Vukanović, Krstović #fkcz 🔴⚪ pic.twitter.com/5WKVyIvcCn

— 3️⃣2️⃣🏆 (@crvenazvezda_en) May 9, 2021

Fudbaleri Crvene zvezde od 18.45 dočekuju Zlatibor na stadionu "Rajko Mitić" u 36. kolu Superlige Srbije.

Crvena zvezda je obezbedila titulu, trenutno je na 99 bodova, dok je Zlatibor i matematički ispao u drugu ligu.

- Svaka utakmica je test za sve nas, da li smo dostojni dresa ili nismo - rekao je šef stručnog štaba Zvezde Dejan Stanković u najavi meča.

- Nadam se efikasnoj i otvorenoj utakmici, imamo cilj da se dobro pripremimo i budemo spremni do 25. maja, da svako stigne i da odmori, ali i da odigra onoliko minuta koliko je potrebno da bude u perfektnoj formi za finale kupa - kazao je Stanković na konferenciji za novinare.

Dva trenera su se odlučili za sledeće sastave:

CRVENA ZVEZDA: Popović (G) - Srnić, Degenek, Milunović, Rodić - Sanogo, Nikolić, Petrović - Ben, Gavrić - Falćineli

KLUPA: Borjan (G), Gajić, Ivanić, Pankov, Kanga, Pavkov, Gobeljić, Vukanović, Krstović

ZLATIBOR: Čubraković (G) - Jezdimirović, Sević, Dašić, Stamenković, Bogićević, Sudar, Vukić, Momčilović, Janjić, Lambulić