TRENER ČUKE NE MOŽE DA VERUJE: Ovo nam se do sada NIJE desilo!

Izvor: SrbijaDanas.com, 15.Feb.2020, 18:01   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Crvena Zvezda sigurna na Banovom brdu.

Fudbaleri Crvena zvezda pobedom su počeli prolećni deo sezone, savladana je ekipa Čukaričkog sa 2:0 pred 3470 gledalaca. Crveno beli su slavili golovima Veljka Nikolića i Njegoša Petrovića u prvih 15. minuta meča. Trener ekipe sa Banovog brda Aleksandar Veselinović po završetku meča najpre je čestitao rivalu na zasluženoj pobedi.
- Pre svega čestitke Zvezdi na pobedi i Dejanu Stankoviću na debiju, želim mu puno sreće u nastavku karijere -

A zatim se osvrnuo na igru svoje ekipe koja je podbacila na samom startu meča:

- Odigrali smo katastrofalno prvo poluvreme a apostrofirali smo prvih 30. minuta kao ključnih za ishod same utakmice, u drugom poluvremenu smo se stabilizovali. Moramo biti korektni i reći da su crveno beli bili bolji protivnik - istako je Veselinović.

U sledećem kolu ekipa Čukaričkog gostuje u niškom Radničkom i biće to lepa prilika da poprave utisak sa današnjeg meča.