Izvor: HotSport.rs, 09.Sep.2017, 21:42   (ažurirano 02.Apr.2020.)

SLS: Radnik slavio u Surdulici, Spartak juri Zvezdu (VIDEO)

Odigrano je sedam mečeva 8.kola Superlige Srbije, a Spartak nastavlja da juri Crvenu zvezdu na prvom mestu.

Derbi kola odigran je u Subotici gde je Spartak dočekao Napredak iz Kruševca. ‘Golubovi’ su poveli golom Ivanovića u 16.minutu, ali je Alivodić poroavnao 29. minutu. Ipak, samo četiri minuta kasnije Spartak je opet poveo i ponovo je strelac bio Ivanović. Domaćin je od 67. minuta igrao sa igračem manje, ali promene rezultata nije bilo.
Radnik je >> Pročitaj celu vest na sajtu HotSport.rs << u Surdulici bio bolji od Rada 3:1. Domaći tim je u vođstvo doveo mladi reprezentativac Zlatanović iz penala u 20.minutu, Mijić je povisio u 47. Lutovac je vratio nadu ‘građevinarima’, ali je tačku na pobedu Radnika stavio Raović u 78. minutu.
Radnički je u Bačkoj Palanci vodio golom Aksentijevića sve do 94. minuta kada je Ivković doneo bod timu iz Bačke.

(Izvor: YouTube/Sportnetwork)