Prvi meč pa asistencija – sjajan debi Marka Marina VIDEO

Izvor: B92, 14.Jan.2020, 14:28   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Nekadašnji kapiten Crvene zvezde Marko Marin u debiju za svoj novi klub Al Ahli bio je veoma dobar.

Marko Marin je u zimskom prelaznom roku napustio Crvenu zvezdu i potpisao za Al Ahli za nekih 1.7 miliona evra.

On je imao priliku da debituje za svoj novi klub na utakmici protiv Abhe i publici se predstavio na najbolji način. >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 <<

Marin je meč počeo sa klupe, a u igru je ušao u drugom poluvremenu, tačnije u 67. minutu utakmice i pokazao da će biti veliko pojačanje za Al Ahli.

Njegova ekipa je u tom momentu imala prednost od 2:1, a Marin je već u 83. minutu utakmice asistirao za treći gol, kojim je postavljen i konačan rezultat, 3:1.

Al Ahli je tako treći posle 14 kola, ima 26 bodova, četiri manje od vodećeg Al Hilala, koji ima meč manje.