Izvor: Sportske.net, 20.Nov.2019, 19:54

Poluvreme - Uspavanka na Marakani, "delije" oduševljene igrom debitanta! (TVITOVI) (foto)

Poluvreme - Uspavanka na Marakani, delije oduševljene igrom debitanta! (TVITOVI) (foto)

Mačva pruža odličan otpor.
Nakon prvih 45 minuta na stadionu "Rajko Mitić", na meču između Crvene zvezde i Mačve i dalje nema pogodaka.
Susret osmine finala Kupa Srbije nije privukao veliku pažnju navijača kojih na tribinama ima tek nekoliko stotina.
Osim nekoliko opasnih situacija ispred gola Puletića nismo videli mnogo uzbuđenja, u tri navrata zapretio je Vulić, ali promene rezultata i dalje nema.
I pored nezadovoljstva kako se odvijaju stvari na terenu, "delije" su oduševljene igrom debitanta Veljka Nikolića koji deluje veoma dobro na terenu.
Nikolic za dvadeset minuta igre pokazao se bolje od stranih...