Izvor: Sportske.net, 26.Okt.2020, 00:25

''Pljušte'' reakcije ''Delija'' - Bes, ironija, kritike, ali ima i onih koji ''spuštaju loptu'' (TVITOVI) (foto)

Pljušte reakcije Delija - Bes, ironija, kritike, ali ima i onih koji spuštaju loptu (TVITOVI) (foto)

Ovo večeras, naravno, nisu očekivali.
Crvena zvezda je posle deset uzastopnih pobeda u Linglong Superligi vezala i dva remija. Posle 1:1 u 163. večitom derbiju u Humskoj, Zvezda je večeras na svom terenu igrala bez golova protiv Javor Matisa.
Aktuelnom šampionu nije pomogao ni jedanaesterac, koji nije realizovao Mirko Ivanić u 59. minutu, kao ni brojne druge šanse, pogotovo u drugom poluvrtemenu, ali ono što navijačima možda i najviše smeta jeste ''kombinovani sastav'' u prvom poluvremenu sa čak petoricom U21 igrača.
U nastavku je Dejan Stanković uveo svoje najveće adute, ali nije pomoglo...