Izvor: Sportske.net, 08.Sep.2019, 23:43   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ovako to izgleda kada Borjan "spusti rampu" u dresu Kanade! (video)

Sjajnu formu golman Crvene zvezde preneo je i na reprezentativnom nivou.

Fudbaleri Kanade savladali su  Konkakaf Ligi nacija Kubu sa 6:0

Kanađani su bili ubedljivi u utakmici protiv Kubanaca, iako su u prvom poluvremenu pala "samo" dva pogotka.

U presudnom momentu čuvar mreže Crvene zvezde Milan Borjan sprečio je goste >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << da postignu gol, a time i sprečio da meč ode potpuno drugim tokom.

Pri rezultatu 2:0 u 41. minutu Donil Henri je nespretno reagovao, lopta je došla do napadača Kube Majkla Rejesa koji je imao jedan na jedan sa Borjanom, a Zvezdin golman mu je skinuo zicer.