KVALIFIKACIJE ZA LE Neuspeh HJK-a u Helsinkiju, Debelko eliminisao Fince

Izvor: 011vodič.com, 15.Avg.2019, 20:07   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Veliki neuspeh su doživeli u četvrtak fudbaleri HJK Helsinkija, nedavni protivnici Crvene zvezde, koji nisu uspeli da se plasiraju u plej-of za Ligu Evrope. Letonski šampion Riga je izvukao 2:2 u prestonici Finske i tako zahvaljujući golu u gostima ukupnim rezultatom 3:3 je eliminisao HJK.
Kvota u MaxBetu na pobedu Espanjola protiv Lucerna je 1.45.
Nije pomoglo Fincima ni to što su dva puta vodili, golovima Forsela u 5. i Vajrajnena u 69. minutu. Letonci su >> Pročitaj celu vest na sajtu 011vodič.com << imali svog junaka, a to je ovog puta bio Roman Debelko.
Ukrajinski napadač je dva puta savladao golmana HJK-a, u 62. i 80. minutu i tako nam doneo malu senzaciju.
Riga će u plej-ofu za istorijski plasman u grupnu fazu Lige Evrope igrati protiv Kopenhagena, još jedne ekipe koju je iz kvalifikacija za elitno takmičenje eliminisala Crvena zvezda.