KRSTIČIĆ DEBITOVAO ZA AEK: Ubedljiva pobeda Atinjana (VIDEO+FOTO)

Izvor: SrbijaDanas.com, 14.Jan.2019, 23:27   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Uspešan prvi nastup za novi klub doskorašnjeg fudbalera Crvene zvezde.

Doskorašnji fudbaler Crvene zvezde Nenad Krstičić zabeležio je debitantski nastup u dresu atinskog AEK-a. Atinjani su ostvarili ubedljiv trijumf na gostovanju Pas Janini (0:4), a povremeni reprezentativac Srbije je u igru ušao u 69. minutu utakmice.

NEKA ON >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << DOĐE KOD MENE: Nadal kritikuje Đokovića

GOTOVO: Bivši košarkaš Crvene zvezde potpisao ugovor do 2021. godine (FOTO)

AEK je već na poluvremenu imao četiri gola prednosti, pa je Krstičić mogao da uđe u igru bez pritiska na svom debiju za klub. Na startu drugog dela meča je u igru ušao još jedan bivši fudbaler Crvene zvezde Uroš Ćosić.

Žuto-crne je u vođstvo doveo Petros Mantalos iz penala u petom minutu utakmice, a petnaest minuta kasnije je prednost gostiju duplirao Aleksios Mihail autogolom. Treći gol za AEK je postigao Argentinac Ezekjel Ponce u 45. minutu, a u trećem minutu nadoknade prvog poluvremena je isti igrač postavio konačan rezultat.

📸9 κλικς από την εμφατική νίκη της ΑΕΚ στα Γιάννενα. #aek #aekfamily #aekagainstall #yelloweagle1924

A post shared by Let the Eagle to fly💣 (@yelloweagle1924) on Jan 14, 2019 at 11:52am PST

AEK je pre dolaska Krstičića na poslednjih pet utakmica u domaćoj ligi osvojio samo sedam bodova.

Krstičić se polako uklapa u ideje trenera AEK-a Marinosa Uzonidisa i za očekivati je da se uskoro nađe u startnoj postavi šampiona Grčke.