Joveljić kao nekada - prijem i rutinska završnica! (video)

Izvor: Sportske.net, 30.Nov.2020, 09:19

Volfsberger ipak nije mogao da sačuva vođstvo nakon izlaska iz igre mladog reprezentativca Srbije.

Mladi reprezentativac Srbije Dejan Joveljić polako počinje da pokazuje svoje neosporne kvalitete.

Ajntraht ga je pozajmio Volfsbergeru za koji je proteklog vikenda postigao pogodak u remiju sa Ridom 1:1 u okviru devetog kola austrijske Bundeslige.

Joveljić je imao nekoliko veoma dobrih šansi pre nego što se u 54. minutu odlično snašao u kaznenom prostoru >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << i lukavo savladao golmana gostujuće ekipe.

Na terenu je ostao do 75. minuta kada je zamenjen, da bi Rid u 85. minutu sa penala ipak stigao do boda.

Nekadašnji fudbaler Crvene zvezde je u Volfsbergeru od početka sezone odigrao 13 utakmica i postigao četiri gola, dodavši pritom i jednu asistenciju.

Gol Joveljića pogledajte na snimku ispod od 3.06.

Pogledaj vesti o: Crvena Zvezda