Izvor: 011vodič.com, 24.Jul.2019, 21:53   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Foto: Aleksandar Dimitrijević / RAS Srbija Sjajnim centaršutem u 27. minutu utakmice na stadionu “Rajko Mitić” Mirko Ivanić se iskupio za nešto lošije otvaranje meča i izvanredno pronašao špica iz Gane. Crvena zvezda je prva stigla do vođstva kao i u prethodnom evropskom duelu na stadionu “Rajko Mitić” u sezoni 2019/20. Poništen gol Helsinkija, odnosno napadača Riskija, uzdrmao je izabranike Vladana Milojevića >> Pročitaj celu vest na sajtu 011vodič.com << koji su zaigrali dosta bolje i organizovanije, što je ubrzo urodilo plodom. Nakon izvedenog auta Marko Marin je pokušao driblingom da se ušunja u kazneni prostor finskog prvaka, ali nije uspeo. Situaciju je odlično ispratio Ivanić koji je natrčao na odbitak i iz prve uputio izvanredan centaršut. Lopta je išla pravo na Ričmond Boaćija koji se nalazio par koraka od gol linije Helsinkija. Boaći je bez većih muka ubacio loptu u gol i doneo vođstvo domaćinu. (Petar Lazić) More
The post IVANIĆ PRAVO NA TREPAVICU Još jedan lep, evropski gol Zvezde, Boaći SE SAMO POKLONIO /VIDEO/ appeared first on 011vodic.com.