Izvor: B92, 16.Sep.2021, 21:09

Degenek: Ovo je super; Ivanić: Uvertira za derbi

Fudbaleri Crvene zvezde su na najbolji mogući način startovali u grupnoj fazi Lige Evrope.
Šampion Srbije je na stadionu "Rajko Mitić" pobedio tim Brage sa 2:1 (0:0) posle velikih uzbuđenja u finišu.
Sva tri gola pala su u poslednjih 15 minuta, a crveno-beli su na kraju slavili pogotkom Aleksandra Kataija sa penala u 85. minutu.
Miloš Degenek je istakao da je tim sjajno započeo takmičenje.
"Osećao sam se odlično, došlo je dosta ljudi da nas podrži, nedostajlao nam je ovo. Možda nismo igrali onako kako su gosti želeli, bilo je fenomenalno sa naše strane. Prva utakmica, tri boda, dobro smo počeli, sad idemo od utakmcie do utakmice", izjavio je Degenek posle meča...