Izvor: Sportske.net, 25.Okt.2020, 10:30

Bivšem fudbaleru Zvezde "pao mrak na oči", ovo je prekršaj za zatvor! (video)

Bivšem fudbaleru Zvezde pao mrak na oči, ovo je prekršaj za zatvor! (video)

Brutalan start internacionalca iz Gane.
U zanimljivom okršaju mađarskog šampionata između Ferencvaroša i Ujpešta, domaćin je slavio sa 2:0, ali je pažnju na sebe privukao i jedan bivši fudbaler Crvene zvezde koji nastupa za aktuelnog šampiona Mađarske.
I to na negativan način.
Abraham Frimpong je u trećem minutu nadoknade vremena neshvatljivim potezom povredio protivničkog igrača na kojeg je išao direktno kramponima na glavu.
Nesrećni Patrik Bača je istog trenutka pao, a sudija je Frimpongu pokazao direktan crveni karton.
Usledilo je i koškanje sa jednim od protivničkih igrača prilikom pokušaja...