BRILJIRA Zvezdin ''zaboravljeni'' stranac! Hoće li ga Deki vratiti na leto? (video)

BRILJIRA Zvezdin zaboravljeni stranac! Hoće li ga Deki vratiti na leto? (video)

Od večeras situacija oko njega postaje mnogo zanimljivija!
Dvadesetdvogodišnji Slovak Erik Jirka nije uspeo prošle sezone da se nametne u ekipi Crvene zvezde, pa je jesenas bio poslat na pozajmicu zu Radnički iz Niša, a od zimus je, takođe na pozajmici u poljskom Gornjiku.
U dresu poljskog kluba Jirka je briljirao večeras, u meču protiv Lehje iz Gdanjska koji je završen bez pobednika, rezultatom 2:2. Za goste je od 56. minuta nastupio naš povremeni reprezentativac Filip Mladenović.
Jirka je postigao oba gola za domaći tim, u 19. i 66. minutu, Gornjik je vodio sa 2:0, ali je do kraja uzvratio Lukaš Zvolinski sa svoja...