Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 29.Maj.2020, 02:26

Nastavljena Superliga: Remi na "Karađorđu", pobeda Spartaka u Inđiji

Nastavljena Superliga: Remi na Karađorđu, pobeda Spartaka u Inđiji

Fudbalska Superliga Srbije nastavljena je danas posle dva i po meseca pauze zbog pandemije korona virusa, a u prvom meču 27. kola Spartak iz Subotice slavio je u Inđiji sa 2:1 (1:1), dok je Vojvodina u Novom Sadu odigrala nerešeno protiv Čukaričkog 1:1 (1:0).
U meču koji je odigran bez prisustva gledalaca na „Karađorđu“, strelac za Vošu bio je Bojić u 13, dok je gol za Beograđane postigao Tedić u 76. minutu (p).
Prva prilika na utakmici je viđena u 11. minutu, kada je Vukadinović dobro prošao po levoj strani i šutirao sa sedam-osam metara iskosa, ali je Petrović odbranio. Međutim, samo dva minuta kasnije, Voša je ipak došla...

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...