Izvor: MozzartSport.com, 16.Jan.2021, 19:47

Na pola puta do Premijer lige: Norič može i bez prvog golmana i najboljeg strelca

Kanarinci sigurni u Velsu, kiks Bornmuta
Iako bez prvog golmana, Holanđanina Toma Krula (korona), i najboljeg strelca, Finca Temua Pukija (povreda), Norič je opravdao očekivanja i kao gost savladao Kardif - 2:1.
Tri boda Kanarincima, kojima su se učvrstili na vodećoj poziciji Čempionšipa, doneli su Grent Hanli i Tod Kantvel golovima u 3. i 22. minutu. Domaćini su uspeli da smanje zaostatak u 65. Preko Džoa Ralsa, ali je nada u preokret značajno opala posle isključenja Marlona Paka samo pet minuta kasnije zbog drugog žutog kartona. Umesto makar boda, Velšani su doživeli četvrti uzastopni poraz, mada su i dalje daleko od zone ispadanja.