Izvor: 025info.rs, 20.Okt.2020, 10:18

Ratkovčani bolji od Bukovčana

Radnički (Ratkov) – Omladinac (Bukovac) 3:1 ( 2:1) Stadion Radničkog u Ratkovu Sudija: Radoslav Radanović ( Bačka Palanka) 7,5. Strelci: Kardinal 25, 84, i Petković 27. minut iz penala ( Radnički), a Plavšić 2. minut ( Omladinac). Žuti kartoni: Kardinal, Ignjatović ( Radnički). Radnički: Marković 7, F. Milunović 7, Lazarević 7,5 ( Ivanović-), Petković 7,5, Kesić 7,5, Santrač 7 ( Zavišić 7), A. Milunović 7,5, Stojanović 7, Kardinal 8 ( Milovanović-), Ćerimović 7 ( Komar-), Ignjatović 7,5 ( Kuveljić 7) Omladinac: Miloš Zelić 6,5, Miljan Zelić 6,5, Teslić 6, Subotić 6,5, Bognar 7, Radujko 6,5, Kovačić 6, Grgić 6, Delija 6, Plavšić 7, Resanović 6,5, Igrač utakmice: Kardinal Gosti su prvi došli do prednosti, posle poigravanja Petkovića, kome je ...
Pogledaj vesti o: Bačka Palanka,   Subotica

Nastavak na 025info.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta 025info.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta 025info.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.