Izvor: Luftika.rs, 17.Avg.2022, 14:41

Boško iz Veternika pronašao psa, poštena nalazačica nije htela njegov BMV

Veterničanin Boško Milošević koji je ovih dana tragao za svojim izgubljenim psom, Beom, sada je objavio radosne vesti. Bea je pronađena!
Milošević je na društvenim mrežama napisao da su mu ćerke ostavile psa na čuvanje, ali da je on nestao u naselju  Telepska dolina Grande, kao i da ga je tražio svuda, pa čak zbog toga imao i problema sa policijom. On je dodao da će poštenom nalazaču dati svom BMW-a samo da psa vrati >> Pročitaj celu vest na sajtu Luftika.rs << ćerkama koje su se mnogo vezale za njega.
Sad je objavio lepe vesti.
„Hvala od srca devojci koja ju je vratila i hvala svim dobrim ljudima koji su pomogli da vratim mir mojoj deci, mojoj porodici. Beskrajno hvala“, napisao je on.
Nakon što je više medija objavilo ovaj poziv u pomoć, pas rase ši-cu uskoro je vraćen vlasnicima.
Miloševiću ga je vratila jedna devojka. Kako je napisao, devojka nije želela njegov automobil kao nagradu, odnosno nije tražila ništa zauzvrat.
Očajni Boško iz Veternika daje BMW za psa, ćerke neće da pričaju s njim otkad je Bea nestala

Nastavak na Luftika.rs...






Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Luftika.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Luftika.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.