(VIDEO) ALBANAC SAHRANIO ŠVAJCARCE: Džaka promašio penal i poslao Poljake u četvrtfinale EP

Izvor: Kurir, 25.Jun.2016, 14:18   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Druga serija:

2:1 za Poljsku - Milik >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << je šutirao, a Zomer umalo zaustavio taj udarac Ipak, lopta je završila u mreži

1:1 - PROMAŠAJ DŽAKE!

Prva serija:

1:1 - I za Poljake je prvi penal izveo kapiten, Levandovski

1:0 za Švajcarsku - Lihtštajner siguran

Kraj produžetaka!

119 minut -  VELIKA ŠANSA ZA POLJSKU!

Odleteo je golman Zomer u prazno, ali Blaščikovski nije stigao do lopte, intervenisao je Seferović

118 minut - OPET VELIKA ŠANSA ZA ŠVAJCARSKU!

Seferović je centrirao sa levog krila, Derdijuk je primio loptu na petercu, a kada je hteo da šutne, ona mu je pobegla

113 minut - VELIKA ŠANSA ZA ŠVAJCARSKU!

Šaćiri je idealno pronašao Derdijuka, koji je ostao sam pred golmanom Poljske, pokušao je glavom da ga savlada, ali je Fabijanski fantastično reagovao

111 minut - Švajcarci dominiraju

Švajcarska je bolaj, ali nikako da stvori šansu

105 minut - KRAJ PRVOG PRODUŽETKA

104 minut - Izmena u Poljskoj

Selektor Poljaka Adam Navalka odlučio se za izmenu Umesto Kamila Groskickog u igri je Slavomir Peško

97 minut - Prvi opasniji pokušaj Poljaka

Kamil Groskicki je pokušao da šutira ka golu Zomera Njegov šut izblokirali su defanzivci Švajcarske

96 minut - Šaćiri šutira pored gola

Đerdan Šaćiri je oprobao šut, međutim neprecizno i bez veće opasnosti po gol Fabijanskog

92 minut - Šaka prvi pripretio

Švajcarci su prvi šutirali na gol rivala u prvom produžetku Udarac Granita Šake nije bio dovoljno dobar

Kraj regularnog toka meča - 1:1!

82 minut - REMEK DELO ŠAĆIRIJA ZA 1:1!

77 minut - PREČKA!

Velika prilika za Švajcarsku! Prvo je Embolo iz odlične pozicije traljavo šutirao, a onda je lopta došla do Šaćirija, koji je opalio kao iz topa i umalo polomio prečku

73 minut - Zamalo izjednačenje!

Odlično je Rodrigez izveo slobodnjak Lopta je išla u rašlje, ali je golman Fabijanski fantastično reagovao

71 minut - Pucao je i Pišček

Posle malo mirnijeg perioda meča, Poljaci su opet zapretili Pucao je Pišček preko gola

58 minut - Žuti kartoni za igrače oba tima

Za dva minuta dva žuta kartona Požuteli su Šer i Jedržejčik Glavni sudija Klatenburg drži sve pod kontrolom iako ima mnogo posla

54 minut - Igra se ofanzivno sa obe strane

Švajcarci su pokušali da iznenade golmana Poljske, ali je Fabijanski izboksovao loptu u polje Već u narednom napadu šansa i za Poljake, ali je intervenisala odbrana Švajcarske

53 minut - Zomer zaustavlja udarac Levandovskog

Poljska nastavlja sa napadima i u drugom poluvremenu Levandovski je pokušao sa oko 18 metara, a njegov udarac zaustavio je Zomer

51 minut - Šaćiri opasno zapretio

Snažan udarac Šaćirija uspeo je da zaustavi Fabijanski

46 minut -  Počelo je drugo poluvreme

45+2 minut - Kraj prvog poluvremena

Poljska posle prvih 45 minuta vodi 1:0!

#SUI have not made it through a knockout match at a major tournament since 1938 Time for a change? #EURO2016 pictwittercom/apEuDFprcK

45 minut - Prvo poluvremeno je produženo za 2 minuta

39 minut - Poljska zasluženo vodi!

Poljska je stigla do vođstva U listu strelaca upisao se Blaščikovski

Goal - Blaszczykowski, 1-0 pictwittercom/vJABifzMxG

28 minut - Obe reprezentacije prete iz prekida

Opet šansa za Poljake i to posle kornera Lopta je došla do Krihovjaka ali je loše šutirao

21 minut - Džemaili šutira preko gola

Korner i za Švajcarsku Rodrigez je izveo korner, a Džemaili glavom šutira preko gola

Three games without a goal Will @lewy_official end the drought?#EURO2016 pictwittercom/mMDyzgE0Mc

Pogledaj vesti o: Fudbal