Izvor: JuznaSrbija.info, 14.Mar.2016, 18:58   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Rezultati 16. kola niške zone, tabela i izveštaj sa utakmice Svrljig - Napredak

TABELA

Svrljig – Napredak 2:0 (0:0)

Strelci : 1:0 Živković 78 min., 2:0 Čukić 88 min.

Teže od očekivanog, domaćini su stigli do pobede.U prvom delu prilike za domaće propustili su Petrović, Milojić, Klikovac i Pejčić, a gosti su mogli do gola posle dve šanse Milunovića.

Zapretio je Milunović i početkom drugog poluvremena, >> Pročitaj celu vest na sajtu JuznaSrbija.info << a onda su domaći preuzeli inicijativu. Do vođstva su stiglu u 78 minutu kada je Živković smestio loptu u mrežu. Bolju igru domaći krunišu u samom finišu, posle centaršuta Klikovca najviši je bio Čukić za konačnih 2:0.

Izveštaj sa utakmice Svrljig – Napredak preuzet iz Sportskog Žurnala.

Sledeće nedelje u borbi za bodove kreću i timovi Nišavske Okružne Lige.