≫

Katai dobio žuti karton, iako je poluvreme već bilo završeno!

Bivši igrač Zvezde ispoljio nervozu po završetku prvih 45 minuta

• 6

Alaves je na gostovanju Realu u Sosijedadu, posle prvih 45 minuta, gubio rezultatom 1:0, a srpski reprezentativac Aleksandar Katai je na kraju pomenutog poluvremena napravio glupost.

Bivši igrač Crvene zvezde je dobio žuti karton nakon što je sudija označio kraj poluvremena, a razlog je prigovor sudiji. Bespotreban, kažu španski mediji u svojim blogovima uživo.

- Bolje da je otrčao odmah u svlačionicu, čim je čuo pištaljku - bio je samo jedan od komentara na društvenim mrežama.

Podsetimo, Katai je po dolasku u Alaves upisao samo jednu asistenciju, a ovaj meč je završio u 77. minutu kada je izmenjen.

Na kraju, Sosijedad je ubedljivo slavio rezultatom 3:0.