Izvor: Sportske.net

Kasno paljenje Milana, Torino je savladan sa ubedljivih 3:0.

Beta/AP Photo/Antonio Calanni

Konačno jedna dobra partija ekipe Milana, Filipo Inzagi je večeras imao razloga za zadovoljstvo.

Milan je pobedio Torino sa ubedljivih 3:0, odigrao sasvim solidan meč i na kraju zasluženo pobedio ekipu za koju večeras nije igrao Nikola Maksimović.

El Šaravi je doveo Milan u prednost u 18. minutu meča, opalio je sa ivice šesnaesterca i tako postavio konačan rezultat prvog poluvremena.

Ipak, u drugom poluvremenu je Milan morao da izađe sa igračem manje jer je Kristijan Zakardo dobio crveni karton pred sam kraj poluvremena.

Revanširao mu se igrač gostiju, Kristijan Molinaro, koji je napravio penal u 56. minutu kada je morao na prevremeno tuširanje, a siguran izvođač penala bio je Đanpaolo Pacini.

Već tada se znalo da će Milan slaviti danas, a pobedu je potvrdio El Šaravi u 65. minutu meča.

Pogledajte za kraj i golove sa ovog meča...