Deportivo izgubio, iako je dao više golova od protivnika (VIDEO)

Tim sa Riazora poražen kod kuće od Hetafea rezultatom 2:1, a tragičar meč svakako je fudbaler domaćeg tima Fabricio koji je postigao autogol

• 0

Vikend španske Primere odlično je počeo za gostujuće ekipe pošto je Hetafe na Riazoru savladao Deportivo rezultatom 2:1 (1:0).

Domaći tim je prvi pogodio mrežu, ali nažalost svoju. Fabricio je u 35. minutu matirao svog golmana i minimalnim vođstvom gostiju se otišlo na odmor. Na samom početku drugog dela na semaforu je stajalo 2:0 za Hetafe, a strelac je bio Lafita.

Tračak nade Deportivu, kojem je ovo treći poraz kod kuće, doneo je Poštiga u 80. minutu, ali snage za preokret očigledno nije bilo.