Stojiljković i Demić “pregazili” Timok

Izvor: OkRadio.rs, 20.Okt.2014, 06:33   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Vranje – Omladinska selekcija Dinama briljantnom igrom savladala je, u 9. kolu Omladinske lige regiona istočne Srbije, na svom terenu ekipu Timoka iz Zaječara, sa 6:0, poluvreme 3:0 i nalazi se u samom vrhu tabele. Vranjanci su dominirali tokom cele utakmice, poigravali se sa protivnikom, igrali su nadahunto, timski, ali su svojim golovima i nespornim kvalitetima izašli kao junaci utakmice napadači Vladimir Stojiljković i Ljubiša Demić. Strelci za Dinamo bili su: Stojiljković u 11, 14. i 73, Demić u 31. i 78. i Aleksandar Stošić u 64 minutu. Za omladince Dinama protiv Timoka su nastupli: Milan Vojinović, Bojan Mitić,...

Nastavak na OkRadio.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta OkRadio.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta OkRadio.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.