Trijumf odbojkaša Vojvodine nad Ribnicom

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 25.Okt.2014, 21:20   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Odbojkaši Vojvodine NS seme novi maksimalan trijumf zabeležili su u domaćem prvenstvu pošto su večeras u Novom Sadu u drugom kolu pobedili kraljevačku Ribnicu.

Ne tako lako kako rezultat govori, odbojkaši Vojvodine stigli su do nove ubedljive pobede u prvenstvu.

Uprkos greškama, izabranici Strahinje Kozića nisu dopuštali gostujućoj ekipi da ozbiljnije pripreti.

Kraljevčani su bili najkonkurentniji u uvodnom setu. Ipak, u završnici Vojvodina je, >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << uz nešto agresivniji servis, došla do prednosti dobivši taj deo susreta rezultatom 25:21.

U drugom setu domaći igrači su sigurnijom igrom taj deo meča dobili, a protivnik je zabeležio 18 poena.

U poslednje, trećem, delu utakmice imali su odbojkaši Ribnice nekoliko prilika da preokrenu rezultat, no, Novosađani su u takvim situacijama sticali prednost, održali je osvojivši treći set rezultatom 25:19, i novu maksimalnu pobedu u prvenstvu.

U narednom kolu, Vojvodina se sastaje sa Crvenom zvezdom u Beogradu, dok Ribnica dočekuje Đerdap.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.