(VIDEO) ŠAMARČINA BARSELONI: Valjadolid uvalio drugom timu Barse sedam komada

Izvor: Kurir, 22.Dec.2014, 18:03   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri drugog tima Barselone doživeli su poraz kakav se ne pamti u poslednjih nekoliko decenija. Tim ekipe sa Nou Kampa koji čine igrači koji bi koliko sutra trebali da zamene Mesija i društvo, poraženi su od Valjadolida rezultatom 7:0 u meču 18. kola druge španske lige.

Ekipa za koju nastupa i hrvatska velika fudbalska nada Alen Halilović već u prvih 45 minuta primila je četiri pogodaka, a dokusurena je u drugom poluvremenu.

Valjadolid je trenutno na četvrtom mestu lige Adelante sa 32 boda, dok je Barselona B posle ovog poraza pala na 18. mesto sa 20 bodova.

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.