(VIDEO) IZBUŠILI NOJERA: Fudbaleri Volfsburga ponizili Bajern sa četiri gola

Izvor: Kurir, 30.Jan.2015, 23:28   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Prva utakmica nemačke Bundeslige u 2015. godini donela je veliku senzaciju.

U prvom meču 18. kola Volfsburg je na svom terenu demolirao Bajern rezultatom 4:1 (2:0) i naneo prvi poraz Bavarcima.

Volfsburg je poveo golom Bas Dosta već u 4. minutu. Isti igrač je duplirao vođstvo u 45. minutu.

Kevin de Brujne je u 53. minutu povećao prednost domaćeg  tima na 3:0, a isti igrač bio je bio strelac i u 73. minutu.

Bajern je ostao na 45 bodova, Volfsburg se sada približio na 37 bodova, dok treći Bajerl Leverkuzen koji ima 28 i utakmicu manje.

Kakav početak Bundeslige: Volfsburg razmontirao Bajern sa 4 gola (VIDEO)

Izvor: Telegraf.rs, 30.Jan.2015

Dva puta Kevin de Brujne, dva puta Bas Dost i šampion je na nogama! Upravo to je bila formula fudbalera Volfsburga na premijernom meču drugog dela Bundeslige u kom su demolirali Bajern iz Minhena rezultatom 4:1 (2:0). Bolji nastavak nemačkog šampionata nismo mogli ni da zamislimo, a da će ovo biti...

Nastavak na Telegraf.rs...

Kraj za Votford i pre nego što je počelo: Jokanovićeva ekipa u 26. sekundi ostala sa igračem manje (VIDEO)

Izvor: MozzartSport.com, 30.Jan.2015

Bornmut slavio na svom terenu protiv Votforda sa 2:0 i učvrstio se na liderskom mestu, ekipa srpskog stručnjaka nastavlja da igra po sistemu toplo-hladno..Ne može Slaviša Jokanović nikako da se opusti na klupi Votforda. Taman se čini da uhvati ritam, onda dođe poraz i korak unazad, a tako je bilo...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.