VATRENO U BUNDESLIGI: Novi remi Bajerna, Medojević isključen u ekipi Ajntrahta

Izvor: Kurir, 20.Sep.2014, 18:32   (ažurirano 02.Apr.2020.)

HAMBURG - Fudbaleri Hamburgera i Bajerna igrali su bez golova u meču 4. kola Bundeslige.

Ovo je već drugi remi Bajerna u novoj sezoni, a igra koju su prikazali aktuelni šampioni Bundeslige zabrinula je trenera Bavaraca Pepa Gvardiolu.

Paderborn je golom Kačunge u 71. minutu i Stopelkampa a u 90. pobedio Hanover 2:0.

Hofenhajm je gostima pobedio Štutgart 2:0 golovima Modestea u 15. i Elounusija u 84. Za domaći tim je od 76. minuta igrao Filip Kostić.
Augsburg je bio bolji od Verdera 4:2. Šalke i Ajntrahta igrali su 2:2. ovaj susret su obeležila isključenja igrača. Šalke je meč završio sa devet, a Ajntraht sa 10 igrača. Za goste su igrali Aleksandar Ignjovski i Slobodan Medojević.

Ignjovski je igrao za goste do 72. minuta, dok je Medojević isključen u 85. minutu.

Prvi je na tabeli Paderborn sa osam bodova, koliko imaju Bajern i Hofenhajm.

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.