Kategorije
Vaš glas
U fokusu
Regioni
Izvori


Kako izgleda to?

Arhiva

Korisnicki servisi

Naši sajtovi

Prijatelji sajta


Stalno u nevolji  

25.Apr.2007, 11:00, Izvor: Politika      Stalno u nevolji

Američki reper Snup Dog nikako da prekine seriju loših događaja. Posle mnogo problema koje je imao sa organima reda u Americi i Velikoj Britaniji konačno su stigle i posledice.
Prvo su mu britanske vlasti krajem marta zabranili ulazak u tu zemlju zbog čega je bio prinuđen da otkaže turneju. Pre nekoliko dana Snupu je u Los Anđelesu izrečena i presuda povodom nelegalnog posedovanja oružja >> Pročitaj celu vest na sajtu Politika << i narkotika. Popularni reper osuđen je uslovno na pet godina, a u narednom periodu moraće da odradi i 800 sati društveno korisnog rada. Osim toga, na turneje više neće moći da vodi članove gradskih bandi, što je do sada činio, a za konzumiranje marihuane moraće da traži dozvolu lekara.

Posle svega, advokat popularnog repera je rekao da su lekari Snupu odavno dali dozvolu za pušenje marihuane, kao i da sigurno neće prekršiti zakon jer je svestan da ga čeka zatvor.

No, kako pišu američki mediji, izgleda da je Snup zbog svih problema koje ima zapao u finansijske teškoće. Naime, ovih dana dao je na prodaju kuću u kalifornijskom gradiću Klermonu po ceni od dva miliona dolara. Kuća koju je Snup pre nekoliko godina pokazao gledaocima u jednoj emisiji na Em-Ti-Viju ima osam soba, a u dvorištu se nalaze igralište za košarku i bazen.

V. Đ.

[objavljeno: 25.04.2007.]

Nastavak na Politika...   
Losa vest 0 Dobra vest 0



Pogledaj prvu stranicu sajta Vesti.rs za najnovije vesti

Dodajte komentar

Anti-SPAM zaštita: koliki je zbir brojeva jedan i dva?
(uneti brojku slovima, na primer: PET)


Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Politika. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva ovog sajta, već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Politika. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite kako bi uklonili sporni sadržaj.
Vaši prijatelji prate vesti i preko Facebook-a.
Prikljuci se i ti !