RASKOVIC IVIC: SPREMNI SMO AKO SRJ POZOVE SRBE NA IZBORE
29.Okt.2001, 12:00, Izvor: B92
Beograd -- Ukoliko zvanican Beograd zauzme stav da kosovski Srbi ne treba da izadju na izbore u Pokrajini, republicki Komesarijat za izbeglice nece pomoci medjunarodnim misijama pri organizaciji glasanja u centralnoj Srbiji, izjavila je za B92 republicki komesar Sanda Raskovic Ivic. "Ukoliko drzava pozove, mi smo spremni da nase prostorije pretvorimo u glasacke centre i da u tom smislu pruzimo logistiku.
Zavrsili smo registraciju, mislim da smo to uradili jako dobro, ali pre daljeg rada drzava treba da da signal", kaze Raskovic Ivic.
Nastavak na B92...
0
0
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva ovog sajta, već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite kako bi uklonili sporni sadržaj.