PUKLA PETARDA: Barselona raznela Đukićevu Kordobu

Izvor: Kurir, 20.Dec.2014, 19:11   (ažurirano 02.Apr.2020.)

BARSELONA - Fudbaleri Barselone pobedili su na Nou Kampu ekipu Kordobe rezultatom 5:0 (1:0) u meču 16. kola španske Primere.

Barselona je u vođstvo došla u drugom minutu golom Pedra. Na 2:0 povisio je Luis Suarez u 52. minutu. Đerar Pike je u 80. postigao treći gol za Barselonu, a onda su usledila dva gola Lionela Mesija u 82. i 92. minutu.

Za goste je ceo meč odigran srpski fudbaler Aleksandar Pantić.

Barselona se trenutno nalazi na drugom mestu na tabeli sa 38 bodova, dok prvoplasirani Real ima 39.

Kordoba, koju sa klupe predvodi srpski stručnjak Miroslav Đukić, nalazi se na pretposlednjem mestu sa samo 11 bodova.

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.