LUDILO U SEGUNDI: Numansija i Lugo igrali 6:6!

Izvor: Kurir, 21.Dec.2014, 00:08   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Numansija je do 84. gubila 6:3, a onda je uspela da u finišu stigne do izjednačenja

SORIJA - Fudbaleri Numansije i Luga igrali su 6:6 u meču 18. kola španske druge lige Segunde.

Posle prvih 45 minuta bilo je 1:1. Gosti su poveli u 11. minutu pogotkom Dijaza, a Numansija je izjednačila preko Alvareza sa penala u 35. U drugom poluvremenu palo je 10 golova.

Lugo je poveo 3:1 preko Pelaja u 49. i Aganza u 57. Na 3:2 smanjio je Aranda u 61. Lugo je poveo >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << 4:2 u 68. minutu preko Dijaza. Enrih je samo minut kasnije smanjio na 4:3. Lugo je poveo 6:3 preko Peleja u 71. i Lopeza u 80. minutu. Onda je usledio fantastičan finiš Numansije. Enrih je u 84. minutu smanjio na 6:4, a Aranda u 90. na 6:5. Konačan rezultat postavio je Poke u 92. minutu.

Numansija je trenutno deseta na tabeli sa 24 boda, a Lugo je 12. sa 22.

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.