Kategorije
Vaš glas
U fokusu
Regioni
Izvori


Kako izgleda to?

Arhiva

Korisnicki servisi

Naši sajtovi

Prijatelji sajta


Hale Beri se seli u Francusku jer strahuje za svoj život  

10.Feb.2012, 08:20, Izvor: Blic      Hale Beri se seli u Francusku jer strahuje za svoj život

Holivudska glumica Hale Beri zatražila je od suda dozvolu da se sa svojom ćerkom Nalom preseli u Francusku jer strahuje za njen i svoj život. Naime, čovek koji je uhodio zvezdu nedavno je pušten na slobodu pa se ona plaši da bi ponovo mogao da je maltretira.

Ričard Franko, koji je osuđen na 386 dana zatvora zbog toga što je uhodio Hale Beri, pušten je na slobodu. Njegova >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << kazna je prepolovljena zbog dobrog vladanja, ali će u narednih pet godina biti na uslovnoj slobodi, a deset godina će morati da poštuje zabranu prilaska glumici i njenoj porodici.

Ipak, Hale se plaši da bi uhoditelj ponovo mogao da joj naudi. "On je narušio moj osnovni osećaj sigurnosti. Mnogo sam uplašena i bojim se šta bi mogao da uradi mojoj porodici i meni", navela je ona kada je podizala žalbu protiv Franka.

Glumica je dodatno uznemirena zbog činjenice da je još jedan čovek koji ju je pratio i pretio joj da će je ubiti pobegao iz mentalne ustanove. Izvesni Robert Hoskins, koji je osim Hale jedno vreme uhodio i Madonu, 1996. godine je osuđen na deset godina zatvora, nakon čega je prebačen u bolnicu.

Sudija će sada morati da ispita da li su razlozi koje je Hale Beri navela dovoljni da bi ona dobila dozvolu za preseljenje u Francusku. Otežavajuća okolnost je što bi tako Nala bila daleko od svog oca Gabrijela Obrija.

Nastavak na Blic...   
Losa vest 0 Dobra vest 0 I drugi pišu o ovome:

Svet: Hale Beri: Selidba u Francusku

S media: Hali Beri strahuje za život, seli se u Francusku



Hale Beri se seli u Francusku jer strahuje za svoj život  

10.Feb.2012, Izvor: medio.rs Hale Beri se seli u Francusku jer strahuje za svoj život

Holivudska glumica Hale Beri zatražila je od suda dozvolu da se sa svojom ćerkom Nalom preseli u Francusku jer strahuje za njen i svoj život. Naime, čovek koji je uhodio zvezdu nedavno je pušten na slobodu pa se ona plaši da bi ponovo mogao da je maltretira.

Nastavak na medio.rs... Losa vest 0 Dobra vest 0



Pogledaj prvu stranicu sajta Vesti.rs za najnovije vesti

Dodajte komentar

Anti-SPAM zaštita: koliki je zbir brojeva jedan i dva?
(uneti brojku slovima, na primer: PET)


Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva ovog sajta, već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite kako bi uklonili sporni sadržaj.
Vaši prijatelji prate vesti i preko Facebook-a.
Prikljuci se i ti !