Cisternom sa kerozinom uleteo u kuću bivše supruge!
30.Apr.2012, 17:40, Izvor: S media
Britanski sud osudio je danas na sedam godina zatvora jednog vojnog veterana koji je kamionom-cisternom sa kerozinom udario u kuću bivše supruge.
Za smrt muža u Avganistanu saznala preko Fejsbuka
Ljubomorni muž ubio muškarca zbog poruke na Fejsbuku!
Rumunija: Muž ubio ženu u frizerskom salonu
Hju Bilington priznao je da je 20. >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << januara kamionom sa dve tone kerozina namerno udario u kuću bivše supruge u Vulu u Južnoj Engleskoj.
Pošto je kamion probio fasadu, žena je pobegla, a bivsi muž je istočio kerozin po kući i pokušao da je spali.
Bilnigton je priznao podmetanje požara, fizicki napad, opasnu vožnju i kradju kamiona.
Advokat odbrane rekao je da je ovaj pedesetjednogodišnjak bio primeran vojnik, ali je posle razvoda tridesetogodišnjeg braka u njemu "nešto puklo".
Sudija je izjavio da je sreća što niko nije povredjen.
(Beta-AP)
Foto: Guliver/thinkstock
Nastavak na S media...
| Pročitaj ovu vest iz drugih izvora
0
0
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta S media. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva ovog sajta, već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta S media. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite kako bi uklonili sporni sadržaj.