Cedevita slavila u Nikšiću

Izvor: Mondo, 04.Okt.2015, 23:08   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Sutjeska porazom debitovala u ABA ligi pred svojim navijačima...

Favoriti za titulu i prošlosezonski finalisti ABA lige - Crvena zvezda i Cedevita - izdvojili su se na čelu tabele posle samo dva kola.

Zvezda je do druge pobede stigla u derbiju protiv Budućnosti, a Zagrepčani na gostovanju u Nikšiću, gde je Sutjeska odigrala prvi meč kao domaćin u regionalnom takmičenju - 68:83 (18:23, 13:13, 23:18, 14:29)!

Sutjeska je u finišu treće četvrtine povela >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << 54:51, ali su gosti brzo preokrenuli rezultat i u finišu došli do rezultatski ubedljivog trijumfa.

Četiri minuta pre kraja bilo je samo 61:67, što govori da se učesnik Evrolige nije baš "prošetao" Nikšićem...

Nemanja Vranješ (Sutjeska) i Miro Bilan (Cedevita) bili su najbolji strelci sa po 20 poena.

Krka - Zadar 77:66

TABELA: Zvezda 2-0, Cedevita 2-0, Olimpija 1-0, Mega 1-1, MZT 1-1, Tajfun 1-1, Zadar 1-1, Krka 1-1, Budućnost 1-1, Cibona 1-1, Metalac 1-1, Igokea 0-1, Sutjeska 0-2, Partizan 0-2.

Nastavak na Mondo...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.