Vaterpolo
Stranica: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Nastavljeno prepucavanje Vučića i Milanovića: Nakon futoškog kupusa prozivka za vaterpolo

Hrvatski predsednik Zoran Milanović je u petak rekao da Srbija ne vodi hibridni rat, već kupusaru od politike jer ne može da se odluči da li će biti proevropska ili proruska.

Izvor: Radio 021, 18.Feb.2024, 13:34

Detaljnije >>

Vaterpolisti Srbije dobili rivale u grupi na OI u Parizu

Vaterpolo reprezentacija Srbije će na Olimpijskim igrama u Parizu igrati u Grupi B sa selekcijama Australije, Francuske, Mađarske, Japana i Španije, odlučeno je žrebom u Dohi.

Izvor: Radio 021, 17.Feb.2024, 23:09

Poznato sa kim je Srbija u grupi na Olimpijskim igrama

U Dohi su određene grupe vaterpolo takmičenja na Olimpijskim igrama u Parizu (26. juli – 11. avgust).

Izvor: Nezavisne Novine, 17.Feb.2024

Vaterpolisti Srbije dobili rivale u grupi na Igrama u Parizu

Vaterpolo reprezentacija Srbije će na Olimpijskim igrama u Parizu igrati u Grupi B sa selekcijama Australije, Francuske, Mađarske, Japana i Španije, odlučeno je danas žrebom u Dohi.

Izvor: NoviMagazin.rs, 17.Feb.2024

NE MOGU, MAJKE MI: Mandiću najteže pao poraz od Grčke

Srbija zauzela šesto mesto na Svetskom prvenstvu u Dohi.. Vaterpolo reprezentacija Srbije zauzela je šesto mesto na Svetskom prvenstvu u Dohi. U poslednjem meču na šampionatu, borbi za peto mesto, Delfini su poraženi od Grčke sa 15:11. Ponovo su izabranici selektora Uroša Stevanovićostali bez plasmana u polufinale i borbe za pobedničko postolje. Posle poraza od Grčke niko od naših reprezentatativaca...

Izvor: SrbijaDanas.com, 17.Feb.2024

HRVATSKA JE NAJBOLJA NA SVETU: Nisu se predavali ni kada je izgledalo da je gotovo

Uzbudljiv duel je viđen u Dohi.. Hrvatska je prvak sveta u vaterpolu. U finalu u Dohi su slavili protiv Italije posle izvođenja peteraca. U regularnom toku je bilo 11:11, a Hrvati su pogodili četiri od pet penala, dok su Italijani samo dva puta bili uspešni od četiri šuta sa pet metara. Dramatičan regularni tok je završea je rezultatom 11:11, pošto je Burić na pet sekundi do kraja postigao izjednačujući pogodak. U tom trenuntku je i Marko Bijač otišao sa...

Hrvatska prvak sveta u vaterpolu

Vaterpolo reprezentacija Hrvatske osvojila je titulu prvaka sveta, pošto je danas u finalu u Dohi, posle izvođenja peteraca, pobedila Italiju sa 15:13 (2:3, 3:2, 3:2, 3:4 - 4:2).

Izvor: Danas, 17.Feb.2024