Izvor: HotSport.rs, 24.Avg.2017, 00:28   (ažurirano 02.Apr.2020.)

MITROGOOOL: Bilo mu je potrebno samo tri minuta da zatrese mrežu (VIDEO)

Konačno je dobio priliku Aleksandar Mitrović i odmah je iskoristio.
Samo tri minuta su bila dovoljna Aleksandru Mitroviću da zatrese mrežu Notingem Foresta u Liga kupu.
U prve dve utakmice u okviru Premijer lige Mitrović nije odigrao niti jedan minut. Danas mu je Rafa Benitez pružio šansu od prvog minuta, a Srbin mu je odmah dokazao da je neopravdano zapostavljen.
Mitrović je dobio loptu od  Aronsa i sjajnim udarcem je savladao protivničkog golmana.
Mitrovic back on the scoresheet. 1-0. Worth a start on Saturday Rafa? #NUFC pic.twitter.com/Mzbr9RZleU
— Dan McMahon ⚡ (@DanMcmahonF1) August 23, 2017

The post MITROGOOOL: Bilo mu je potrebno samo tri minuta da zatrese mrežu (VIDEO) appeared first on HotSport - Najnovije sportske vesti - Sve na jednom mestu.