DEO ŽARKOVA BEZ TELEFONA
09.Feb.2012, 15:45, Izvor: Kurir
Zbog krađe kablova deo naselja Žarkovo ostao je bez telefona zbog krađe bakarnih kablova, a hladno vreme otežava opravku
BEOGRAD - U delu beogradskog naselja Žarkovo u prekidu je telekomunikacioni saobraćaj zbog krađe bakarnih kablova, saopštio je Telekom Srbija.
Ekipe Telekoma Srbija su već >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << na terenu i narednih dana očekuje se potpuna normalizacija telekomunikacionog saobraćaja.
Kako se navodi u saopštenju, vremenski uslovi ne dozvoljavaju da se preciznije odredi kada će biti okončano ponovno povezivanje svih korisnika.
Nastavak na Kurir...
| Pročitaj ovu vest iz drugih izvora
0
0
Pogledaj prvu stranicu sajta Vesti.rs za najnovije vesti
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva ovog sajta, već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite kako bi uklonili sporni sadržaj.
Vaši prijatelji prate vesti i preko Facebook-a.
Prikljuci se i ti !