UŽIVO: Egipat - Srbija 20:30 (15. minut)! Raduljica dominira

Izvor: Vesti-online.com, 30.Avg.2014, 17:02   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Na startu Svetskog prvenstva u Španiji Srbija ne bi trebalo da ima težak zadatak protiv Egipta. Ipak, prve utakmice na velikim takmičenjima su najteže, pa Đorđevićevi izabranici ne smeju da potcene "faraone". Ostanite uz portal Vestionline i saznajte iz minuta u minut dešavanja iz Granade.

Miroslav Raduljica, centar reprezentacije Srbije

U sastavu Srbije su i roviti Miloš Teodosić i Nenad Krstić.

14. minut >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << - Birčević pogađa sa distance posle pozicionog napada, a potom Bogdanović faulom zaustavlja Elsabaga.

13. minut - Elmakavi uzvraća zakucavanjem, kaznivši uspavanost odbrane "orlova."

12. minut - Simonović je položio loptu u koš na asistenciju Bjelice, a potom ekspresno Krstić zakucava.

11. minut - Gendi je izvukao faul od Krstića, bio polovičan sa penala, a potom Teodosić pogađa za tri poena.

10. minut - Nova trojka Egipta. Loša igra Srbije u napadu u poslednja dva minuta. Bjelica vraća prednost na plus 8. Kraj prve četvrtine.

8. minut - Bjelica za plus 13. Odličan početak "orlova". Egipćani šutiraju trojke 2/8.

7. minut - Prva trojka za Srbiju. Precizan je bio Bogdanović. Srbija na plus 11.

6. minut - Iz četvrtog pokušaja Raduljica postiže poene. Dodatno bacanje za našeg centra. Već devet poena Raduljice.

5. minut - Elgamal postiže prvu trojku na meču. Raduljica postiže poene plus ima dodatno bacanje.

4. minut - Mnogo promašaja na obe strane na startu utakmice.

3. minut - Rami Ibrahim postigao prve poene za Egipat.

2. minut - Egipćani su čak četiri puta promašili šut za tri poena.

1. minut - Utakmica je počela. Prve poene za Srbiju postigao je Stefan Birčević. Raduljica povećava vođstvo Srbije.
Pogledaj vesti o: Svetsko prvenstvo