Izvor: HotSport.rs, 29.Sep.2016, 10:08   (ažurirano 02.Apr.2020.)

RIKARDINJO ‘UPOZNAO’ MAGIJU ARGENTINE: ‘Gaučos’ prebacio golmana, ušetao se u gol i na kraju ga oborio (VIDEO)

Posle Rusije dobili smo i drugog finalistu Svetskog prvenstva u futsalu, to je selekcija Argentine.

“Gaučosi” su u polufinalu demolirali Portugaliju 5:2. Jedan od najboljih fudbalera sveta Rikardinjo upozno je “magiju gaučosa”. Posebno lep bio je prvi gol kada je u petom minutu Bruto prebacio golmana, a onda sa loptom ušao u gol i oborio ga na zemlju. Portugalija je uspela da izjednači, ali je povoljan rezultat za Evropljane bio kratkog daha. >> Pročitaj celu vest na sajtu HotSport.rs <<
Argentina je u periodu od 11. do 13. minuta postigla tri gola i rešila pitanje pobednika. “Gaučosi” će u finalu igrati protiv Rusije, a vi pogledajte sve golove sa utakmice i neverovatan potez Argentinca koji je oborio gol…
(Izvor: YouTube/mio)
The post RIKARDINJO ‘UPOZNAO’ MAGIJU ARGENTINE: ‘Gaučos’ prebacio golmana, ušetao se u gol i na kraju ga oborio (VIDEO) appeared first on HotSport - Sportske vesti na jednom mestu i uvek na vreme.
Pogledaj vesti o: Svetsko prvenstvo

Nastavak na HotSport.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta HotSport.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta HotSport.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.