Papandreu najpopularniji političar u Grčkoj
04.Sep.2010, 16:35, Izvor: Blic
Grčki premijer i lider vladajućeg PASOK-a Jorgos Papandreu najpopularniji je političar u Grčkoj, pokazala je anketa agencije GPO.
U istraživanju GPO, koje je urađeno na zahtev atinske televizije Mega, 44 odsto anketiranih izjavilo je da >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << je Papandreu najadekvatnija ličnost za premijera.
Lider Nove demokratije Andonis Samaras dobio je podršku 24,1 odsto anketiranih.
Od ukupnog broja anketiranih njih 30,4 odsto nije dalo podršku nijednom kandidatu.
Prema rezultatima istraživanja, skoro jednak je broj ljudi, koji podržavaju i osporavaju politiku Papandreua.
Nastavak na Blic...
0
0
Imaš li komentar na ovo?
Pogledaj prvu stranicu sajta Vesti.rs za najnovije vesti
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva ovog sajta, već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite kako bi uklonili sporni sadržaj.
Vaši prijatelji prate vesti i preko Facebook-a.
Prikljuci se i ti !