Čaves zahvalio Šonu Penu na odbrani od kritičara  

12.Mar.2010, 12:05, Izvor: Blic Čaves zahvalio Šonu Penu na odbrani od kritičara

Predsednik Venecuele Ugo Čaves zahvalio je američkom glumcu Šonu Penu jer ga je branio od kritika u američkim medijima.

Učestvujući prošle sedmice u jednoj emisiji na televiziji HBO, Pen se usprotivio Čavesovim kritičarima koji ga nazivaju diktatorom i čak sugerisao da bi novinari koji ga tako nazivaju trebali da budu uhapšeni.

Pen, poznat po političkoj angažovanosti, >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << ocenjuje da američki mediji vode klevetničku kampanju protiv latinoameričkog lidera, kojeg smatra primernim demokratom.

"Svakog dana taj izbrani lider ovde je nazivan diktatorom i mi to stalno prihvatamo. To plasiraju uticajni mediji. Za tu vrstu laži trebalo bi da se ide u zatvor. Mi smo prosto hipnotisani medijima. Znate li nekog ovde ko je 14 puta prošao na najtransparentnijim izborima na svetu i ko je bio demokratski izabran kao Ugo Čaves", upitao je poznati holivudski glumac.

Pen je više puta posetio Čavesa i često ustaje u odbranu njegovih levičarskih političkih stavova.

Kako su prenele strane agencije, Čaves je pozdravio Penove komentare i zahvalio mu na odbrani od kritičara i klevetnika.

Nastavak na Blic... Losa vest 0 Dobra vest 0 Imaš li komentar na ovo?
Podeli ovo sa svojim prijateljima na Facebook-u
I drugi pišu o ovome:

Večernje novosti: Čaves zahvalan Šonu Penu

Vesti-online.com: Šon Pen branio Čaveza od klevetnika i kritičara



Čaves zahvalio Šonu Penu na odbrani od kritičara  

12.Mar.2010, Izvor: SrbijaNet.rs

Predsednik Venecuele Ugo Čaves zahvalio je američkom glumcu Šonu Penu jer ga je branio od kritika u američkim medijima. Učestvujući prošle sedmice u jednoj emisiji na televiziji HBO, Pen se usprotivio Čavesovim kritičarima koji ga nazivaju diktatorom i čak sugerisao da

Nastavak na SrbijaNet.rs... Losa vest 0 Dobra vest 0



Pogledaj prvu stranicu sajta Vesti.rs za najnovije vesti

Dodajte komentar

Anti-SPAM zaštita: koliki je zbir brojeva jedan i dva?
(uneti brojku slovima, na primer: PET)


Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva ovog sajta, već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite kako bi uklonili sporni sadržaj.
Vaši prijatelji prate vesti i preko Facebook-a.
Prikljuci se i ti !