Izvor: Nezavisne Novine, 12.Avg.2017, 22:48

Željezničar nakon preokreta savladao Borac

SARAJEVO - Fudbaleri Željezničara pobijedili su večeras u Sarajevu ekipu Borca sa 2:1 u utakmici četvrtog kola Premijer lige Bosne i Hercegovine.
Mada su nakon prvih 45 minuta gubili sa 0:1, "plavi" sa Grbavice su u drugom poluvremenu uspjeli napraviti preokret i doći do treće pobjede u sezoni.
Golove za Željezničar postigli su Saša Kajkut (61.) i Asim Zec (68.), dok je strijelac za Borac bio Boris Raspudić (16.).
Željezničar je do pobjede došao uz dosta poteškoća, s obzirom na to da su se gosti iz Banjeluke pokazao kao veoma neugodan protivnik.
Nakon dvije prilike Željezničara na početku meča, Borac je u 16. minuti iz prve prilike došao u vodstvo. Galešić je iz slobodnog...

Nastavak na Nezavisne Novine...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.