Viljareal povezao sedmu pobedu u svim takmičenjima, pala La Korunja

Izvor: Blic, 21.Dec.2014, 15:09   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Viljareala nastavili su sjajnu seriju pošto su u 16. kolu Primere rutinski savladali La Korunju sa 3:0.

Viljarealu je ovo sedma pobeda u nizu u svim takmičenjima, a poslednji poraz "žuta podmornica" je pretrpela šestog novembra od Ciriha 3:2. La Korunja nije imala šanse da nešto više uradi na ovom teškom gostovanju, a već u desetom minutu imala je minus od jednog gola.

Do Santos se sam izborio za poziciju i pogodio, a Vijeto je na asistenciju Ruiza >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << u 68. minutu udvostručio prednost Viljareala. Zaključni udarac je zadao takođe Vijeto koji je u 73. minutu postigao svoj drugi gol i stavio tačku na nova tri boda domaće ekipe.

Do kraja utamice, La Korunja nije imala priliku ni da smanji prednost, jer je u 80. minutu isključen PIna, pa gost sa deset igrača ništa nije mogao.