Kategorije
Vaš glas
U fokusu
Regioni
Izvori


Kako izgleda to?

Arhiva

Korisnicki servisi

Naši sajtovi

Prijatelji sajta


"Večiti" za odlaganje Skupštine, odlaganja nema - kažu u KSS  

19.Nov.2003, 12:00, Izvor: B92     

Najtrofejniji košarkaški klubovi u SiCG, Partizan i Crvena zvezda posle zajedničkog sastanka zatražili su odlaganje Skupštine Košarakaškog saveza Srbije.

U pismu koje su Zvezda i Partizan uputili KSS, navodi se da su razlozi za odlaganje sednice "neadekvatna zastupljenost predstavnika Srbije u Košarkaškom savezu Srbije i Crne Gore".

Oni su zatražili odlaganje da bi se >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << zauzeo zajednički stav velikih klubova iz Srbije i "svih relevantnih imena u srpskoj košarci". Pored toga, beogradski klubovi traže da se i preispita kako nova organizaciona šema KS SCG utiče na organizaciju KSS.

Skupština KSS zakazana je za četvrtak u Beogradu.

Predsednik KSS Blaž Stojanović rekao je da sutrašnja sednica skupštine tog tela neće biti odložena, uprkos zahtevu najvećih klubova, Partizana i Crvene zvezde.

"Nema potrebe da odlažemo, što se tiče KSS sve je rešeno i dogovoreno. Možda bi trebalo odložiti sednicu KS SCG, a možda i ne, pošto ima dosta vremena da se dogovorimo", rekao je Stojanović.

Sutrašnja sednica zakazana je za 14 sati, a Stojanović je najavio da će se obratiti javnosti povodom odnosa nacionalnih saveza i klubova.

"Ne želim da ćutim. Obratiću se sutra prvi put javno, jer zbog ličnih interesa klubova nema smisla ćutati", dodao je on.

Nastavak na B92...   
Losa vest 0 Dobra vest 0



Pogledaj prvu stranicu sajta Vesti.rs za najnovije vesti

Dodajte komentar

Anti-SPAM zaštita: koliki je zbir brojeva jedan i dva?
(uneti brojku slovima, na primer: PET)


Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva ovog sajta, već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite kako bi uklonili sporni sadržaj.
Vaši prijatelji prate vesti i preko Facebook-a.
Prikljuci se i ti !