VIDEO – Sveci remizirali sa Vilom

Izvor: UživoFudbal.com, 25.Nov.2014, 01:48   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ekipa Dušana Tadića izvukla samo bod na Vila Parku. Sautempton je na gostovanju remizirao sa Aston Vilom 1:1. U stotoj utakmici na klupi Pola Lamberta Aston Vila je povela u prvom poluvremenu, ali Sautempton je uspeo da izjednači u 81. minutu golom reprezentativca Engleske Klajna. U nastavku pogledajte golove sa utakmice.

Nastavak na UživoFudbal.com...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta UživoFudbal.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta UživoFudbal.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.